Емил

петок, јули 18, 2008

ЈА НАЈДОВ!

Конечно, го најдов подарокот од пред многу години - сликата што за мене ја направи една многу драга личноста!

2 Comments:

  • Aj, pa ti si ziv!

    Kliker.

    By Anonymous Анонимен, at 10:47 попладне  

  • Е баш ти е убав подарокот! Би сакал и јас таков подарок...

    By Anonymous Среќен пријател ;), at 9:03 попладне  

Објави коментар

Links to this post:

Создај врска

<< Home