Емил

петок, јануари 26, 2007

ШТАФЕТАТА СТАСА И КАЈ МЕНЕ

Сакал јас или не блогерската штафета стаса и кај мене! Ми ја испрати www.lucia.blog.com.mk! Еве што сум и кој сум јас...
СПЕКТАКУЛАРЕН

ТАИНСТВЕН

ЕКСЦЕНТРИЧЕН

НЕЈАСЕН

ПРИНЦИПИЕЛЕН a.k.a ПРЕПОТЕНТНО КОПИЛЕ

Штафетата им ја предавам на:

1. www.hulahopa.blog.com.mk

2. www.striking.beauty.blog.com.mk

3. www.justifymylove.blog.com.mk

4. www.prodavnicanatajni.blog.com.mk

5. www.dukisbook.blog.com.mk

10 Comments:

 • Citav kaj Lucija i vednash da te vidam. :-)
  E vaka, nagledno treba. Super si Emil!
  Pozdrav i ubav vikend! :-)
  P.S. Ke snezzi izgleda utre malku....

  By Anonymous Natka, at 1:32 попладне  

 • A be istoto detence sto go znam...

  By Blogger Svetlana, at 1:44 попладне  

 • Леле, какво детенце? Јас старо магаре сум станал, таа вели дете! ;-) Натка, велиш супер, а? Е, арно, ама никој не сака „супер„ покрај себе! ;-)

  By Blogger Емил, at 1:52 попладне  

 • Emil, dve prasanja:
  - kako znaes deka originalot na imeto e LUZ?
  - od kade znaes deka bev vo sabotata na rabota?
  Malce paranoja ne e na odmet!
  Mozes i PP!

  By Anonymous Lucia, at 2:27 попладне  

 • најоригинална брканица си стокмил нема шо

  By Anonymous ribaro, at 2:28 попладне  

 • Фала, за палката, ама да знаеш дека не си единствениот што ме прозва.Една блогерка ме прозва исто така, она напиша
  ,,и на сите други кои што не сум ги пишала тука,, ха ха.
  Поздрав пријателе.

  By Blogger Dule varvar, at 3:06 попладне  

 • Mnogu ti se dobri fotografiite...A zamisli od tebe sum gledala, mnogu,mnogu,mnogu...Slusaj, ne mi se veruva procitav deneska, ne sum te citala odamna, deka ja znaes cela onaa Miki-Liki. Samo nemoj da zabegas :)) Dosadno mi e bez tebe, mori. Posebno na malovo, nema koj da mu vika deka e dete od interes.

  By Anonymous Анонимен, at 1:21 попладне  

 • macooo

  ama si bil..............

  By Blogger gersanina, at 10:17 претпладне  

 • Ne si imaj rabota so komentari od la'zni blogovi i lazno pretstavuvawe, na primer ona svetlana. Taa samo znae da plete chorapi.

  By Anonymous Анонимен, at 3:04 попладне  

 • Si bil mnogu ubav prijatele

  pozdrav od e-lady t.e. cyber lady

  By Anonymous Анонимен, at 12:48 претпладне  

Објави коментар

Links to this post:

Создај врска

<< Home