Емил

четврток, декември 13, 2007

ВИДЕОПРИКАЗНА ЗА ЕМИЛ И STRIKING.BEAUTY

10 Comments:

 • Fina pesna, ama ne mi e jasno, ima dve devojcinja na spotot? So e fintata?
  Pozdrav

  By Blogger Dule varvar, at 10:31 претпладне  

 • оф топик.
  еднаш на мојот блог го спомна цртанот Вовчето од Боливачково
  овој ли е тој?
  http://img232.imageshack.us/my.php?image=69488820dc7.jpg

  Во оригинал Паровозик из Ромашково.

  ?
  И дали ти е некоја роднина Емица Ниами ,од Сараево за вестите на А1 телевизија се јавува емица ниами :}}}}дали на нејзе и беше омилен цртан? а тој цртан го спомнува и Борис мајсторов во единственото негово интервју што може да се најде низ нетов
  http://www.moby.blog.com.mk

  By Anonymous Moby, at 8:20 попладне  

 • не се чита линкот до крај...
  кликни на
  http://moby.blog.com.mk/node/
  94635#comment-595374

  и ќе го најдеш на третата страница

  мора да видиш дека само ти и борис мајсторов се сеќавате на цртанов :}

  By Anonymous moby, at 8:25 попладне  

 • Да, тоа е тој цртан филм, а Емица ми е сестра...

  By Blogger Емил, at 9:04 попладне  

 • Супер.Фала за потврдата ,еден цртан за барање помалку.
  поздрав и изненадија со слика/клип од
  цртанот:}

  Moby,http://www.moby.blog.com.mk

  By Anonymous Moby, at 1:57 претпладне  

 • Moby?
  Оној Моби од форумот на Ајвар? :)

  Емиле, извини за оф-топиков, ама морав. ;)

  http://karapejovski.blog.com.mk/

  By Anonymous karapejovski, at 12:24 претпладне  

 • http://video.mail.ru/mail/
  1vavan/1723/1736.html

  клип.

  By Anonymous Moby, at 12:13 претпладне  

 • карапејовски ,ти пишав на блог.

  By Anonymous Мoby, at 12:14 претпладне  

 • [color=#69c]Музыкальная группа [url=http://dejavu-group.ru/about_us.php]Дежа вю[/url] - это коллектив виртуозных вокалистов и музыкантов.
  [url=http://dejavu-group.ru/svadba.php]Dejavu-group[/url]- один из лидеров в области музыкального оформления юбилеев, концертов, торжеств, корпоративных вечеров.
  В копилке Музыкантов Deja Vu около 3000 песен.
  Живой звук. Поп, хиты 70-80-90-х, диско, джаз, ретро, современная музыка, европейские хиты, фоновая музыка, шансон .
  Музыкальная группа Dejavu-group располагает мощной качественной аппаратурой, которая позволяет наполнить приятным уху звуком как компактное помещение (фуршет), так и огромное помещение (корпоратив до 1000 человек).

  Игорь +7 916 623 4047 [/color]

  By Anonymous Анонимен, at 8:11 попладне  

 • [color=#69c]Музыкальная группа [url=http://dejavu-group.ru/svadba.php]Dejavu-group[/url] - это коллектив профессиональных вокалистов и музыкантов на праздник.
  [url=http://dejavu-group.ru/svadba.php]Дежа вю[/url]- лидер в области музыкального сопровождения концертов, свадеб, копоративов, дней рождения, музыкальных шой программ, дней рождения, музыкальных шоу.
  В копилке музыкантов на праздник Dejavu-group более 3тыс. песен.
  Только живое исполнение. Ждаз, ретро, хиты 70-80-90-х, диско, поп, шансон, фоновое сопровождение .
  Музыканты Дежа вю располагает мощной качественной аппаратурой, которая позволяет заполнить плотным и приятным уху звуком как компактное помещение (фуршет), так и большое помещение (корпоратив до 1 тыс. человек).

  Андрей +7 910 483 8294, Игорь +7 916 623 4047 [/color]

  By Anonymous Анонимен, at 2:33 попладне  

Објави коментар

Links to this post:

Создај врска

<< Home